Spolupráce s paní Kurákovou na textech k mým webovým stránkách byla velice inspirativní, kreativní a příjemná. Mé texty přepracovala tak, aby byly čtivé a zajímavé pro čtenáře, ale zároveň vždy osobní a v souladu s mým přáním. Spolupráce byla svižně interaktivní a někdy doslova slovní smršť. Určitě mohu Petru doporučit všem, kdo váháte, koho v tomto směru oslovit. Bude vás to bavit!

Mudr. Marie Jindřichovámajitelka, Centrum celostní medicíny

Pri svojej práci som mala možnosť spolupracovať s viacerými "digitálnymi" dodávateľmi - grafikmi, programátormi, PPCkarmi, i copywritermi. Viem, že i keď má človek šťastie a stretne kvalitného odborníka, nie vždy je k tomu i adekvátna prozakaznicka podpora a komunikácia. Vždy sa preto poteším, keď stretnem niekoho, kto má oboje. A to je Petra. V našej komunikácii mala prehľad, systém, dávala kvalitné pohľady a návrhy a to vždy v príjemnom tóne. Preto ju možem a rada odporučím ďalej.

Katarína KrajčovičováBusiness Developer, Talent center

Milá Petro, individuální workshop s Vámi byla pro mne nesmírně obohacující zkušenost, pracovní i lidská. Musím říct, že naše společné posezení bylo nad všechna školení! Jste moc milá mladá profesionálka, která rozumí své práci a dělá ji s nadšením. Dozvěděla jsem se mnoho věcí z praxe a z Prahy si odvezla řadu nápadů, motivaci a inspiraci k další práci. Děkuji.

Kateřina Cimalováfreelance copywriter

S Petrou Kurákovou jsme spolupracovali při tvorbě našich webových stránek. S dodanou prací jsme byli nadmíru spokojeni. Petra všechny důležité aspekty práce konzultovala, vše dotahovala k dokonalosti, aktivně komunikovala a dodržovala veškeré termíny. Dokonce nám ochotně poskytla jemné úpravy textů nad rámec naší spolupráce. Rozhodně spolupráci vřele doporučujeme.

Alžběta Hanáčkovámarketing manager, Villa Regenhart

Petra je marketingový profík, se kterým se skvěle spolupracuje. Potkali jsme se, když řídila marketingové projekty v Seznam.cz. Díky jejímu přátelskému jednání, profesionalitě a širokému vhledu do oblasti marketingové komunikace, dopadla naše spolupráce na výbornou!

Tomáš GavlasCo-Founder, Utubering & Get Boost

I worked with Petra on several entertainment segment marketing projects. Petra combines sense for detail, pleasant communication and reliability. Therefore I strongly recommend her for any senior role in your open minded team.

Dušan Gajdoštíkhead of new media, Seznam.cz

Petra Kuráková je velmi kreativní, energická, spontánní, společenská, komunikativní a také velmi pracovitá. Kooperace s ní je radostná, smysluplná a když je to potřeba – nese se také v duchu hledání efektivního řešení, nejlepšího pro všechny zúčastněné. Zkrátka spolupráce s ní je jednou z těch, na které se nezapomíná.

David ČerychManažer, Aqua Palace Čestlice

S Petrou jsem spolupracovala na přípravě akce, kterou pořádala. Její vstřícný a lidský přístup, proaktivita a milé vystupování udělaly z naší komunikace přátelskou diskusi s výborným výsledkem všech zúčastněných. Ve formálním světě obchodu si dokážu vážit emočně inteligentních lidí, mezi které Petra zcela bezesporu patří. Vřele doporučuji spolupráci s touto ženou.

Jitka ŠevčíkováMentorka, lektorka a koučka

Značky s naší stopou