Tvořila jsem komunikační projekty pro Seznam.cz, Respekt, Hospodářské noviny či Mobil.cz. Pokud nejste v kreativních vodách doma, jsem tady pro vás.

Kreativní propagace

Tisková zpráva, FCB post, spot v rádiu, ...

Pojďte na to jinak! Uchopte komunikaci vašeho produktu hravě, uvěřitelně a lidsky. Akční strategii ušijeme na míru vašim potřebám a značce.  Jednotlivé kousky poskládáme v sexy, příjemný a zajímavý celek, který si vaše podnikání jistě zaslouží.

Pozor! Vaše aktivní účast je nezbytná :-)

 

Storytelling

Buďte firmou, která má šťávu!

Pomůžu vám vytvořit příjemnou tvář vašeho produktu, kterou si zákazník zapamatuje.

Vystupte z šedého davu a vyprávějte příběh vaší značky.  

Pomohou nám sociální sítě, propagační materiály či média.

Příliv nové energie do byznysu zaručen.

 

 

 

Pracovat s firemní identitou učím své kurzisty několik let. Pokud chcete uchopit vyzařování vaší značky za správný konec a ještě se u toho bavit, jsem vám ráda k dispozici.

Napsala jsem weby konferencí, fitness center i reklamních agentur. Dala jsem novou tvář webům wellness hotelů, kosmetických produktů či vzdělávacích firem. Ráda se chopím i vašeho tématu.

Workshopy a školení

Chcete se naučit, jak na to? Praktický trénink komerčního psaní a copywritingu může být dobrou volbou.

Připravím vám kreativní workshop na míru, vše probereme a natrénujeme. Pořádám také školení pro menší firemní teamy. Vaše texty budou k světu.

Povede vás lektor s praxí od roku 2012 a certifikovaný NLP kouč. Ozvěte se :-)

Copywriting

Píšu texty, které prodávají.

Dopřejte vašemu webu svěží kabát a vyplňte ho čtením, které zaujme.

Víte, že i komerční texty mohou být hezké, lidské a čtivé? Přesvědčte se o tom na vlastním webu! Nechte ho promlouvat jazykem, který podpoří váš byznys.

 

 

 

Psaní blogu, příprava e-booku či touha po svěžím vánku do vašeho psaní. Vybavím vás praktickým balíčkem tipů a triků, jak udělat z vašich textů příjemné a lehké psaní, které dobře prodává.

Krůček k novým příběhům

Váháte, přemýšlíte? Rozumím, je to důležité rozhodnutí.

Zanedlouho můžeme psát novou kapitolu vašich firemních textů spolu. Napište mi, vše nezávazně probereme a pokud se rozhodnete, pustíme se do toho. Už teď se těším!